Devil May Cry 5 oyuncularının beklediği Bloody Palace güncellemesi çıktı

Furkan Güler
Furkan Güler 1.04.2019 - 12:41
Kendinizi test etmeye hazır mısınız?

Uzun yıllar süren bekleyişin ardından geçtiğimiz hafta oyunseverler ile buluşan Devil May Cry 5, bekleyenlerini memnun etmeyi başardı. Bu senenin en iyi aksiyon oyunlarından bir tanesi olan yapım için beklenen Bloody Palace, bugün itibariyle oyunculara sunuldu. Onlarca adet bölümle türlü türlü bölüm sonu canavarına ev sahipliği yapan Bloody Palace modunda kendimizi test edebileceğiz. Kombo yapmayı seven Devil May Cry oyuncuları, Bloody Palace bölümlerinde SSS derecesine kadar kolayca çıkabiliyor. Ancak Bloody Palace'ta her bir bölümün daha zor olduğunu ve bölüm geçtikçe oyunun sizi daha fazla zorladığını belirtelim.

Devil May Cry 5 oyuncularının beklediği Bloody Palace güncellemesi çıktı

Diğer bir yandan Devil May Cry 5, Capcom'un en büyük çıkışlarından birini geçekleştirmiş durumda. Monster Hunter World'un ardından, Japon devinin PC platformu için en büyük ikinci çıkış yapan oyunu oldu. Devil May Cry 5, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için yayınlandı.

Resident Evil 2 Remake'te de başarıya ulaşan firma, bakalım bir sonraki Devil May Cry oyunu için hayranlarını 10 sene bekletecek mi?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 14:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Devil May Cry 5 oyuncularının beklediği Bloody Palace güncellemesi çıktı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×