Devil May Cry 5 PS5 ve Xbox Series X için bugün çıkıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.11.2020 - 12:28
Devil May Cry 5 Special Edition yeni özelliklerin yanı sıra serinin en sevilen karakterlerinden Vergil'i de kontrol etmemize olanak sağlıyor.

Devil May Cry 5 Special Edition yepyeni özellikler ve hayranlar tarafından talep edilen oynanabilir Vergil ile gelirken, son sürat savaşmanın zamanı geldi. Devil May Cry 5 Special Edition'ın dijital sürümü bugün Xbox Series X | S için ve 12 Kasım 2020'de PlayStation 5 için geliyor. Tüm konsollar için fiziksel sürümler 1 Aralık 2020'den itibaren sunulacak.

Devil May Cry 5 Special Edition bugün çıkıyor

Devil May Cry 5 Special Edition, görsel, ses ve performansı geliştiren yeni nesil özelliklerle ödüllü şık aksiyonun kalitesini artırıyor. Oyuncular, 120 fps'ye kadar artırılmış kare hızlarını etkinleştirebilir, destekleyen konsollarında çarpıcı 4K kalitesinde oynayabilir ve gerçeğe yakın yansımalar ve ışın izleme* teknolojisi kullanılarak oluşturulan canlı aydınlatma arasında savaşabilirler. Geliştirilmiş 3D ses, oyuncuların karakterlerinin üstünden, altından ve karakterlerinin herhangi bir tarafındaki düşman hareketlerini tam bir hassasiyetle duymasına olanak tanıyarak, çılgınca aksiyon ve nabız attıran skorla oyuncuların Smokin’ Sexy Stillerini korumalarına yardımcı olur. Devil May Cry 5 Special Edition, Devil May Cry 5'in tüm Deluxe Edition ve EX Color Pack içeriğini de içerir

Yeni nesil konsolların gücü, oyuncuların, hayranların en sevdiği Legendary Dark Knight zorlu görevinin ek zorluklarını deneyimlemelerine olanak tanıyor; görev, her karşılaşmaya çılgın miktarda düşman ve maksimum şık kombinasyonlar için Turbo Mod'un artırılmış hızını ekliyor. Son olarak, Devil May Cry 5 Special Edition, oynanabilir Vergil'i Sons of Sparda destanının en son bölümüyle tanıştırarak oyuncuların Vergil Modunda tüm Devil May Cry 5 görevlerini ve kötü şöhretli Dark Slayer olarak Bloody Palace zorlu modunu alt etmelerine olanak tanıyor.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 08:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.11.2020 00:11
Tüm oyunlar anime tüm oyunlar çizgi-film
Nası bin tl'yi hakedecek bunlar
MK Okuru
MK Okuru 12.11.2020 22:26
Hoşgeldin realci bu anime olacak tabi japon oyunu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.11.2020 10:45
Fullhd 120 FPS mı netlik getirmemisler
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.11.2020 20:18
Peki bunu yollamak için kaç paralık çek kesmeyi düşünüyorsun /Devlerin aşkı.
PS6 XBOX 6 or six/ Siz bunu birde 8k da görün.
Bu yüzden mi x86 hep
Kalan Karakter : 300 Gönder
Devil May Cry 5 PS5 ve Xbox Series X için bugün çıkıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×