Devil May Cry 5'in (DMC) ilk videosu geldi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.09.2010 - 11:31
Devil May Cry serisi köklerine dönüyor.
Sonunda video geldi. Capcom, kısa süre önce TGS kapsamında Devil May Cry serisinin yeni oyunu DMC'nin ilk videosunu yayımladı. Bu oyun, Devil May Cry serisinin yeniden başlangıcı anlamına geliyor, zira bir "reboot" oyunu (yeniden başlangıç). Ninja Theory tarafından geliştirilen yapım, bakalım serinin takipçileri tarafından ilgi görecek mi? İyi seyirler.Yorumlar 107
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Devil May Cry 5'in (DMC) ilk videosu geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×