Devil May Cry HD Collection için yeni bir fragman yayınlandı

Devil May Cry HD Collection için yeni bir fragman yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 14.02.2018 - 10:13
Yıllar sonra bile heyecanlanmamak elde değil.

Eski nesil konsolların vazgeçilmez aksiyon ve hack 'n' slash serisi Devil May CryDevil May Cry HD Collection adı altında yedinci nesil konsollara olduğu gibi yeni nesil konsollara da geliyor. Capcom'un destekleri sayesinde piyasaya sürülecek olan oyunun yeni nesil konsollar için çıkacağı The Game Awards töreninde açıklanmıştı. Geride bıraktığımız günlerde oyun hakkında yeni ekran görüntüleri yayınlayan Capcom geliştiricileri, bu sefer karşımıza yeni bir fragman ile çıkmış durumda.

Devil May Cry HD Collection'ın gaza getirici fragmanı yayınlandı

Gaza getiren müzikleri ve eskimeyen dövüş mekanikleri sayesinde hala kendini oynatabilen seriyi defalarca kez bitirdim (ikinci oyun hariç) ancak yeni yayınlanan fragman beni hala heyecanlandırabiliyor. Yeni nesil oyuncular için çıkan paketin aynısı bu kez PC, PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için gelecek. Devil May Cry, Devil May Cry 2 ve Devil May Cry 3: Special Edition oyunlarını bulunduran bu özel paket, ayrıca yüksek çözünürlükte 60 FPS standartını da destekliyor. Bakalım Capcom, 13 Mart tarihinde piyasaya sürülmesi beklenen paketin geri dönüşlerinden memnun kalacak mı?

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 17:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.02.2018 17:41
5 gelsin artık mobil oyun ne
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×