Devil's Third 2013'ten önce

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 10.08.2010 - 11:54
Itagaki'nin oyunu Nisan 2013'ten önce geliyor.

THQ'den yapılan açıklamaya göre Devil's Third, 2013 yılının nisan ayından önce piyasada olacak.

Üçüncü kişi perspektifinden oynanan Devil's Third'de silahların yanında yakın dövüş sahneleri de bulunacak ve oldukça kanlı bir aksiyon yaşayacağa benziyoruz.

Oyun, Ninja Gaiden ve Dead or Alive'ın yaratıcısı Tomonobu Itagaki'nin stüdyosu Valhalla Games Studios'un ilk oyunu olacak. Geçtiğimiz hazirandaki E3 fuarında açıklanan Devil's Third, PS3 ve Xbox 360 platformları için piyasada olacak.

 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Devil's Third 2013'ten önce

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×