Dex PS4, PS Vita ve Xbox One'a geliyor

İsmet Ergül
İsmet Ergül 10.02.2016 - 15:28
Cyberpunk 2D platform oyunu hedefini büyütüyor
7 Mayıs 2015'te Steam'de yerini alan ve Dreadlocks Studio tarafından geliştirilmiş olan Dex, cyberpunk platform türünde bir bağımsız yapımcı oyunu olarak bir hayli ilgi görmüştü. Steam'de de birçok olumlu yorum ve incelemeye sahip olan Dex, BadLand Indie isimli yayıncı şirket tarafından desteklenerek PlayStation 4, PS Vita ve Xbox One için geliştiriliyor.

Dex PS4, PS Vita ve Xbox One'a geliyor
İlk olarak PlayStation 4 ve Xbox One için gelecek olan oyunun 2016'nın ilk çeyreğinde oyuncularla buluşması beklenirken, PS Vita sahipleri Dex'i konsol çıkışından daha sonra oynayabilecek. Dex isimli bir yapay zekayı canlandırdığımız, RYO-platform türünde olan Dex'te sık sık kendi varlığımızı sorgulayacağız. Cyberpunk romanların yazarı olan Philip K. Dick'in kitaplarında geçen benzer bir atmosfere sahip olan Dex'in RYO öğeleri ise bir hayli başarılı. Bu tür Cyberpunk yapımların ilgi çekmesi bizleri bir hayli mutlu etti!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 11:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dex PS4, PS Vita ve Xbox One'a geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×