Diablo 2 Resurrected DLSS desteğine kavuşuyor

Murathan Özlü
Murathan Özlü 3.12.2021 - 19:19
Pek çok oyuncudan olumlu geri dönüş alan Diablo 2 Resurrected DLSS desteğine kavuştu. Ancak özelliği düzgün kullanmak için bazı ayarlar ile oynamak gerekiyor.

Diablo 2 Resurrected DLSS desteğine kavuştu. Blizzard'ın 18 Kasım'da yayınladığı Diablo 2 Resurrecte yama notlarında oyuna Nvidia DLSS desteği ekleneceğini belirtmişti. Diablo 2 Resurrected'a DLSS desteğinin de eklenmiş olması oyuncuları memnun etse de tüm oyuncular bundan memnun değil. Diablo 2'nin teknik sebeplerden ötürü ultra geniş ekran desteği de olmadığı belirtiliyor.

Diablo 2 Resurrected DLSS desteğini düzgün kullanmak için biraz ayar çekmek gerekiyor

Bazı oyuncular D2 Resurrected içerisinden DLSS desteğini açıp "Kaliteli" seçeneğini açsalar dahi oyunun bulanık gözüktüğünü belirtiyorlar.  Reddit kullanıcısı kitek867 paylaştığı görsel de sola DLSS kapalıyken, sağ tarafa ise DLSS ayarları açıkken oyunun nasıl gözüktüğünü koymuş. Kullanıcı, keskinlik ayarlarını yükseltince bulanıklığın bir miktar azaldığını ifade ediyor.

Diablo 2 Resurrected DLSS desteği
Başka bir reddit kullanıcısı ise oyunun, DLSS'in eski bir versiyonunu (2.2.11) kullandığını belirtmiş. Reddit'te paylaşılana göre  Nvidia DLSS versiyonunu buradan değiştirmek mümkün. Veya Nvidia'nın hizmete sunduğu DLSS Swapper programı DLSS versiyonunu değiştirebilrsiniz.

DLSS desteği, Nvidia'nın desteklediği oyunlarda oyun içinden açılarak çok ciddi FPS artışı sağlayan bir sistem. Henüz parça parça oyunlara eklenen DLSS'in ne zaman bütün oyunlara adapte edileceğini zaman gösterecek.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 00:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2021 11:00
Önce 2 kişi local oynatsınlar da sonra bakarız dlss filan.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2021 02:17
Bu oyunun dlss'ye pek ihtiyacı yok aslında. Çok demanding bir oyun değil ne de olsa. Sırf bu da olsun diye implement etmişler gibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2021 17:52
dün hell modunda 10 tane yeşil item düşürdüm :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Diablo 2 Resurrected DLSS desteğine kavuşuyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×