Diablo 3 için kontroller desteği gelecek mi?

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 12.11.2013 - 10:35
Blizzard cevapladı
Blizzard'a sürekli olarak sorulan sorulardan bir diğeri de Diablo 3'ün PC versiyonuna kontroller gelip gelmeyeceğiydi. Blizzard en sonunda bu sorunun da cevabını verdi. PC'nin ritminin daha farklı olduğunu söyleyerek hayır cevabını verdi. Bence bu çok doğru bir karar. Zaten konsollara da çıkmış olduğundan kontroller ile konsol üzerinden oynanabiliniyor. Bir de PC'ye kontroller desteği gelmesinin ne mantığı var?

Diablo 3 için kontroller desteği gelecek mi?
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 15:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Diablo 3 için kontroller desteği gelecek mi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×