1/8

Diablo 3'e harika ekran görüntüleri

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 24.12.2010 - 10:24
Blizzard bekletmeye devam ediyor
Hayranlarının yıllardır beklediği Diablo 3 için yeni görseller yayınlandı. Blizzard’ın 12 senedir üzerinde çalıştığı ve hala net bir çıkış tarihi belirleyemediği efsane oyunun bu görselleri ne kadar mutluluk verir bilemiyoruz ama yine de bakmanızda fayda var. Eklemekte fayda var, oyunun 2011 yılının sonunda çıkacağına dair dedikodular devam ediyor.

Buyrun Diablo 3 galerimize.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×