1/10

Diablo 3'te Male Demon Hunter görselleri

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 18.02.2011 - 17:29
Ne!? Clint Eastwood mu?
Bugünlerde pek çok görsel galeri yayınladık ancak sanırım bizim gibi sizinde ilginizi en çok bu galeri çekecektir. Nitekim günün üçüncü Diablo 3 haberi oyundaki yeni karakterlerden Demon Hunter'ın erkek versiyonu. Karakter Blizzard tarafından onaylandı.

Demon Hunter sınıfı geçtiğimiz ekim ayında Blizzcon'da duyurulmuştu ancak şu ana kadar sadece dişi versiyonu gösterilmiştir.

Blizzard'ın tanımına göre erkek Demon Hunter huysuz bir Clint Eastwood gibi olacakmış.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×