Diablo 3'te nesneler

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Diablo 3'te nesneler


Diablo 3'te nesnelerBlizzard Entertainment’ın bir çalışanı Diablo 3’te karakterlerin taşıdığı nesnelerle alakalı bazı açıklamalarda bulundu. Buna göre alındığı zaman karaktere bağlanan hiçbir nesne olmayacak. Bunun için tek istisna Questler için gerekli olan veya karaktere özgü nesneler olacak.

Fakat güncel planlara göre bazı zırh ve silahlar alındığı zaman karaktere bağlanacak. Bu nesneleri bulduktan sonra istediğiniz gibi taşıyabilecek veya satacaksınız. Yalnızca bir kez kullanıldığında bunlar ilgili karaktere ait olacak. Fakat bu tür nesneler Diablo 3’ün sonlarına doğru, yüksek levellarda bulunacak. Bu mekanikle, gerçekte değerli olan eşyaların çabucak önemini kaybetmesi engellenmek isteniyor.

Blizzard Entertainment’ın uğraştığı bir başka fikir de Diablo 3’te hesaba bağlanan nesneler olacak. Bunları bir karakterden diğerine transfer edebileceksiniz. Tabii bunun için bu karakterin de aynı hesapta olması gerekiyor. Fakat bu konuda geliştiriciler henüz kesin bir karara varmamış.

KAYNAK
Diablo 3'te nesneler
gamestar.de

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2021 14:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Diablo 3'te nesneler

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×