Diablo 3'ün Darkening of Tristam etkinliği tekrar bizle

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 29.12.2017 - 20:39
Geçen sene şansını kaybedenler üzülmesin

2017 senesi, Blizzard'ın sevilen oyunu Diablo için önemliydi. 20. yaşına basan Diablo serisi, halen popüler olmasıyla beraber, üç oyunu da aktif olarak oynanıyor. Son olarak Diablo 3 ile geri dönen seri, güncellemeler ve etkinliklerle yaşamını sürdürüyor.

Darkening of Tristam, bir sene sonra tekrar yayınlanan etkinlik oldu

2017'nin Ocak ayında oyunculara sunulan Darkening of Tristam etkinliği, bir nevi zaman tüneli olarak sayılmıştı. Orijinal Diablo'nun zindanları, canavarları ve eşyaları, Diablo 3'e eklenmişti. Tasarımı ilk oyundaki gibi tutan Blizzard ise aldığı geri dönüşten mutluydu. Blizzard tarafından yayınlanan gönderiye göre, Darkening of Tristam, 2018 senesinde de bizimle olacak. 1 ve 30 Ocak tarihleri arasında sürecek olan bu etkinliğin çokça kişiyi çekmesi bekleniyor.

Fakat bazıları için bu etkinliğin tekrar yayınlanması tembellik olarak görünüyor. Optimistik olarak bakan oyuncular ise unutulmayan etkinliğin tekrar gelmesine sevindiler. Bir de daha önce hiç denememiş oyuncular da bulunuyor, yani geçen sene şansını kaçırmış oyuncular için büyük bir fırsat olarak görünüyor. Sadece etkinliğin geri geleceğini söyleyen Blizzard, yeni içeriklerin eklenip eklenmeyeceği konusunda bir söz söylemedi.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 17:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.12.2017 12:04
path of exile !
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.12.2017 11:19
Optimistik ne demek ? :) ( Optimistik = İyimserlik )
Peki ya optimistik olarak bakan ne demek :) ( İyimserlik olarak bakan )
"İyimser oyuncular" desen olmuyordu değil mi? Hem Türkçeyi hem Fransızcayı katletmeye ne gerek var kardeş!
Dilin kurallarını öğrenmek bu kadar zor değil, örnek oluyorsunuz...!
Kalan Karakter : 300 Gönder
grsl
grsl 30.12.2017 14:15
diablo 3 oynamış biri olarak görüntüsü hoş lakin oyun olarak çok çok kısa ve tatminsiz bir oyun paragon olayı zaten olayı öldürmüş moba oynar gibi her sezon saçma sapan meta item set değişikliği oluyor ve setler aşırı op oyun size bu 2.6.1 patch den önce meta neyse onu oynattırıyordu ve oyunu gerçekten az kişi oynuyor istediğinizi yapamıyordunuz item buildi skill buildinde buda bir yerden sonra oyuncuları amann bu ne arkadaş ben istediğin buildi yapamayacaksam ne anlamı var dedi ve sezon 12 tüm setler birden güçlendirildi blizzard son yıllarda iyice kalite algısını kaybetmeye başladı ve oyunlarını iyice para modelli inşa etmeye özen gösteriyor hots zaten tam bir fiyasko diabloda unutulmuş bir eşya gibi köşeye atılmakta diablo 1-2 gibi bir oyun çıkarmazsa 4. oyunda 3 gibi çabuk tüketilip oyuncuları iyice akıllandırıp seriden iyice soğutacaklar
MK Okuru
MK Okuru 31.12.2017 10:33
grsl, Dolayısı ile Blizzard'ın da içeriklerde biraz daha limitli davranması kacınılmaz oluyor. Günümüz oyuncuları saatlerce farm ile uğraşmak detaylarla boğulmak istemediği için firmalar content içeriklerini kısıp mümkün olduğunca basit tutuyorlar. Bu oyuncular dan kaynaklı bir durum.
MK Okuru
MK Okuru 31.12.2017 10:31
grsl, Dota vs tarzı oyunlarda BIS item yaptığında takdir de oyunu nereyse 1v5 yapacak kadar carry edebilirken Hots bu konuda bence takım oyununu kusursuz öne çıkarıyor.
Kalite değilde ona biz İçerik diyelim, eski tadı alamıyoruz. Ama oyun piyasası ve nesil değişiyor firmalarda buna uyum gösteriyor.
MK Okuru
MK Okuru 31.12.2017 10:29
grsl, yazdıklarının bir bölümüne katılamıyorum. Öncelike Hots kendi klasmanında inanılmaz derecede başarılı bir oyun. Özellikle benim gibi şanslıysan ve 3-5 kişilik bir takım olarak giriyorsan takımlar ne kadar dengesiz gelirse gelsin bir şekilde oyunu sadece taktik üstünlükle kazanabiliyorsun.
MK Okuru
MK Okuru 31.12.2017 00:34
Arkadaş bir nokta, virgül koy. Hiç bir şey anlaşılmıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
sukru83
sukru83 30.12.2017 11:23
Sarmıyor artık oyun. İyice tekrara biniyor bir yerden sonra. Level 70 kalıyor, paragon gidiyor ama o da yeterli değil nedense. İlk çıktığında gerçek parayla eşya satma olayı, hatalı da yapılmış olsa bile, birçok oyuncuyu cezbediyordu. Sonra onu da kaldırdılar tepkiler yüzünden bu kez de çoğu oyuncusu gitti bana göre. Oyuna devam etmek için dayanak noktası yok ama hala oynanıyor nedense.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.12.2017 11:22
Paralı mı olacak bu hadise?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Diablo 3'ün Darkening of Tristam etkinliği tekrar bizle

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×