Diablo çizgi romanının çıkış tarihi ve fiyatı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.08.2011 - 11:59
DC Comics imzalı Diablo evreni
Blizzard'ın önemli oyun serisi Diablo'nun çizgi romanı da geliyor. Daha önce Comic Con'da duyurulan Diablo: Sword of Justice, 23 Kasım'da satışa sunulacak. Bu çizgi roman, DC'nin Diablo evreni için planladığı 5 çizgi romanlık mini serinin ilk halkasını oluşturuyor.

Diablo: Sword of Justice, 32 sayfa olacak ve 3 dolar etiketiyle satışa sunulacak. Aaron Williams tarafından yazılan hikaye, Joseph Lacroix'in tasarımlarıyla şekillendirilmiş.

Diablo çizgi romanının çıkış tarihi ve fiyatı
Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Diablo çizgi romanının çıkış tarihi ve fiyatı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×