Diablo II Resurrected teknik alfa süreci bu hafta başlıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.04.2021 - 10:41
Blizzard yaptığı açıklama ile sevindirici bir haber verdi ve Diablo II Resurrected teknik alfa sürecinin bu hafta başlayacağını duyurdu.

Diablo II Resurrected teknik alfa süreci beklediğimizden çok daha erken geliyor diyebiliriz. Blizzard sürpriz bir açıklama yaptı ve Diablo II Resurrected teknik alfa sürecinin bu hafta itibari ile başlayacağını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre 9 Nisan Cuma günü oyunun alfa süreci de başlamış olacak. Firmanın teknik alfa süreci ile ilgili verdiği detaylar şu şekilde;

Diablo II Resurrected teknik alfa süreci başlıyor

Blizzard Entertainment bugün yaptığı bir açıklamayla Diablo II Resurrected PC sürümü için tek oyunculu teknik alfa sürecinin 9 Nisan Cuma günü TSİ 17:00’de başlayacağını duyurdu. Oyunseverler Karanlık Maceraperest’in izini bu kez muhteşem HD çözünürlükte sürecekler.

Diablo II Resurrected teknik alfa süreci bu hafta başlıyor

Bugüne dek Teknik Alfa’ya kaydını yaptıran kısıtlı sayıda oyuncu arasından gelişigüzel seçilecek Diabloseverler, önümüzdeki günlerde alfa sürecine dahil olma şansı elde edecek. Benzer şekilde sınırlı sayıda basın mensubu ve içerik üreticisi, bir gün öncesi, yani 8 Nisan Perşembe gününden itibaren oyuna girebilme fırsatı bulacak. Teknik Alfa, 12 Nisan Pazartesi günü TSİ 20:00 itibarıyla son bulacak.

Teknik Alfaya katılma hakkı elde eden oyuncular 3 farklı sınıftan birini seçip oyunun ilk iki Bölümünü (Act) baştan sona oynayabilecek. Silahlı yakın dövüş ustası, acımasız Barbar (Barbarian), çevik ve hızlı Amazon (Amazon) ya da efsunların efendisi Büyücü’yle (Sorceress), Düzenbazların (Rogue) intikamını almak için kutsal Manastırda savaşın ve Izdırabın Kızı Andariel’le yüzleşin. Ardından gizemli doğuya doğru yola çıkın ve Lut Gholein’in ıssız çöllerini aşarak Azap Lordu Duriel’le hesaplaşın. Alfa boyunca üst seviye sınırı bulunmuyor, dolayısıyla tüm katılımcılar karakterlerini Teknik Alfa’nın sonuna kadar dilediklerince güçlendirmeye devam edebilecek.

Diablo II Resurrected teknik alfa süreci bu hafta başlıyor

Diablo II Resurrected, muhteşem 4K çözünürlüklü güncellenmiş görseller ve fizik tabanlı ful 3D görüntü desteğinin yanı sıra yeniden Mastering edilmiş Dolby Surround 7.1 sesleriyle geliyor. Teknik Alfa boyunca oyundaki tüm unsurlar halen geliştirme aşamasında olsa da Blizzard, oyunculardan gelecek her türlü geribildirimi dört gözle beklediklerinin altını çiziyor. Bu süreçte test edilecek özelliklerden bazıları arasında otomatik altın toplama, karakterler arası paylaşımlı sandık ve kontroller desteği bulunmakta. 

Bu test her ne kadar Diablo II Resurrected’in yalnızca tek kişilik oyuncu deneyimine odaklansa da geliştiriciler, çok oyunculu Diablo II’nin oyunun en önemli özelliklerinden biri olduğunun farkında olduklarını, çok oyunculu deneyim için önümüzdeki aylarda ayrıca bir test gerçekleştireceklerini belirtiyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 17:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2021 18:45
Sizce bu seneye oyunu çıkarabilecekler mi? Teknik alfa sürecinden sonra bir sürü daha teste girecek nasıl bu sene sonuna yetiştireceklerini merak ediyorum.
MK Okuru
MK Okuru 8.04.2021 16:21
Ağustos ayı WoW 9.1 yaması çıkacak,bu içeriği sömürmek 4-5 ayı bulur.Kasım ya da Aralık gibi Diablo 2 Resurrected çıkarırlar.2021'e de Diablo 4 ve WoW yeni ek paketi derken böyle sürer gider.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.04.2021 00:48
Barbarian ve paladinin tipini değiştirmişler. İlla bi halt yiyecekler ha!
Kalan Karakter : 300 Gönder
Diablo II Resurrected teknik alfa süreci bu hafta başlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×