Diablo III: Reaper of Souls Kapalı Betası başladı!

Diablo III: Reaper of Souls Kapalı Betası başladı!

Can Arabacı
Can Arabacı 12.12.2013 - 11:40
Hesaplarınızı kontrol etmeyi unutmayın!
Dün akşam itibariyle Blizzard'ın Friend & Family Alpha'da kasılan karakterlerin silineceğini duyurmasınyla şüphelendiğimiz şey nihayet oldu ve bazı Diablo III oyuncuları ölümün soğuk kanatlarının etraflarına kapandığını hissettikleri bir güne uyandılar. Ya da daha açık bir şekilde söylemek gerekirse Diablo III: Reaper of Souls'un kapalı betasına giriş biletlerini kazandılar.

İşin komik yanı, internetteki çoğu hikâye gibi bunun da bir Reddit başlığıyla başlamış olması. Hesabını rastgele kontrol ederken "Aaa, bana beta gelmiş!" diye bir aydınlanma yaşayan bir Reddit kullanıcısının açtığı başlık üzerine, bir çok oyuncu kendilerinin de betaya seçilmiş olduğunu farkederek Malthael ve onun düşmüş meleklerine karşı mücadele etmek üzere Sanctuary'ye giriş yaptı. Hiç kimseye betaya seçildiklerine dair bir mail gelmediği düşünülürse, betaya seçilip seçilmediğinizi öğrenmek için Battle.Net hesaplarınızı acilen kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Kim bilir, belki de piyango size vurmuştur?

Diablo III: Reaper of Souls Kapalı Betası başladı!
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 22:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×