Diablo III'ün dişi Witch Doctor'u karşınızda

Diablo III'ün dişi Witch Doctor'u karşınızda

Emre Günen
Emre Günen 3.06.2010 - 12:31
Diablo III'ün dişi Witch Doctor'u karşınızda
Blizzard’ın merakla beklenen oyunu Diablo III için sürekli yeni bilgiler yayınlanıyor ve oyuna karşı ilgimiz de bu sayede taze tutuluyor. Şimdi de üçüncü oyunda yeni eklenen Witch Doctor'un bayan versiyonu gözler önüne serildi.

Diablo III'ün dişi Witch Doctor'u karşınızda


Şu ana kadar Monk, Wizard, Barbarian ve Witch Doctor olmak üzere dört sınıfı açıklayan Blizzard, bayan Witch Doctor'u da gösterince tüm sınıfların hem bayan hem de erkek karakterleri gözler önüne sermiş oldu. Oyuncuların sabrını zorlamayı seven yapımcı firma, Diablo III'ün çıkış tarihi hakkında bilgi vermiyor, ama en olası tarih olarak 2011 gözüküyor. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
Blizzard şu sıralar World of Warcraft'ın yeni ek paketi Cataclysm ve StarCraft II üzerinde yoğunlaşmış durumda ve her iki oyun da bu yıl içinde piyasaya sürülecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2020 16:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×