Diablo Immortal kapalı betası bugün başlıyor

Murathan Özlü
Murathan Özlü 28.10.2021 - 19:18
Blizzard az önce yayınladığı gönderide, Diablo Immortal kapalı beta sürecinin Kanada ve Avustralyadan seçilecek oyunculari çin başladığını duyurdu.

Diablo Immortal kapalı betası bugün, kısıtlı bir alandaki kullanıcılar için açılıyor. Blizzard, az önce yayınladığı Diablo Immortal açıklamasında, oyunun kapalı betasını Kanada ve Avustralyadan seçilecek oyuncular için açtığını duyurdu. Blizzard, oyunun kapalı betasının Asya bölgesi için (Güney Kore, Japonya ve Çin) ileriki bir tarihte açılacağını belirtti.

Diablo Immortal kapalı betası Necromancer sınıfını oyuna ekliyor

Geçtiğimiz aylarda Diablo Immortal bir kez daha ertelenmiş ve oyunun 2022 yılında çıkacağı duyurulmuştu. Blizzard, yazılı açıklamasında Diablo Immortal'a Xbox One Wireless Bluetooth Controller ve Sony Dualshock 4 gibi gamepadler için desteğin oyuna eklenmesinin planlanadığını belirtiyor. Blizzard, uzun vadede oyuna bu desteğin tamamen eklenmesini planladıklarını ancak şu an  bu konuda oldukça erken bir safhada olduklarını ifade ediyor.

Diablo Immortal kapalı beta

Kapalı beta aşamasına giren Diablo Immortal'a set eşyaları, Battleground modu için sıralama sistemi ve geliştiirlmiş oyun sonu içeriği eklendi. Helliquary sistemi tek  kişilik PVE'den, 8 kişilik raid sistemine çevrildi. Bu oyun modunda karşılaşacağımız bosslar en başta tek başınıza girip savaşmanız için ayarlanmıştı. Blizzard, bu solo aktiviteyi 8 kişilik aktivitelere çevirerek bossları tekrardan düzenlemiş.

Bunlarla beraber Diablo Immortal'a, Barbarian, Crusader, Demon Hunter, Monk ve Wizard ile beraber Necromancer sınıfı da eklendi. Oyunun kapalı betası yalnızca Android cihazlarda çalışıyor. Blizzard, Diablo Immortal kapalı betasının 3 aydan kısa sürmesinin ve oyunun, 2022 yılının ilk yarısında çıkmasının planlandığını belirtiyor.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 22:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2021 17:17
Switch’e gelsin orda oynanabilir onun dışı telefonun pili zor dayanır.
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2021 09:24
Switch 8 saat pil dayanıklılığına sahip, şu an ki telefonlarda aynı sürelere sahip. Şimdi tutupta kimse 8 saat ne switchte ne de telefonda oyun oynamayacağına göre gayette dayanır...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2021 16:03
Bu oyunun çıkması neden bu kadar uzun sürüyor anlamadım gitti.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2021 14:54
alıştık artık Blizzard ın işi hep böyle 10 yıl önceden duyurduğu oyunlar oldu pc için mobile 3 yıl çok mu ??????
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2021 21:20
Hay betanızın ya. Ulan made 2022 de çıkacaktı neden 2018 de duyurdunuz oyunu? Samki Pc oyunu çıkarıyonuz. Bir mobil oyunu 3 senede çıkaramadınız yuh
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2021 05:51
çok haklısın kardeş
Kalan Karakter : 300 Gönder
Diablo Immortal kapalı betası bugün başlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×