Diablo'da Town Portal kullanmak her zaman mantıklı mı?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 7.12.2011 - 14:09
Eski Trsitram böyle yok oldu!
Diablo oynayanlar bilirler, birinci ve ikinci oyunda bizlerin en büyük kurtarıcısı her zaman için Town Portal'lar olmuştur. Yaratıklar tarafından kıstırıldığımız anda, envanterimizde boş yer kalmadığında, acil olarak iksire ihtiyaç duyduğumuz anda hep ona başvurduk.

Evet Town Portal çok kullanışlı ancak nerede açıldığına bağlı olarak. Peşimizde yüzlerce cehennem zebanisi varken masum kasabaya bir boyut kapısı açmak ne kadar mantıklı?

İşte Dorkly adlı mizah sitesinde bu duruma farklı bir bakış açısı getirilmiş. Ayrıca ikinci oyunda harabe halinde gördüğümüz Tristram'ın nasıl bu hale geldiğini de öğrenmiş oluyoruz.

İyi seyirler.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Diablo'da Town Portal kullanmak her zaman mantıklı mı?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×