Diablo'nun yaşlı büyücüsü, Heroes of the Storm'a adımını attı

Furkan Güler
Furkan Güler 25.04.2018 - 17:17
Destek karakterlerinin en güçlüsü oyuna eklendi.

Blizzard'ın MOBA türü için geliştirdiği sevilen yapım Heroes of the Storm'a yeni bir karakter daha katıldı. Karakter havuzunu sevilen oyunların karakterleri ile genişleten Blizzard geliştiricileri, bu sefer Diablo evreninden oldukça sevilen bir karakteri getirdi. Diablo'nun meraklı yaşlı büyücüsü Deckard Cain, bugün itibari ile Nexus topraklarına adımını attı. Tema olarak Diablo'ya oldukça uygun becerileri olan yaşlı büyücünün, temelde bir destek karakteri olarak oyunda bulunacak. Özellikle yere bıraktığı Diablo tarzı iksirler ve ulti yeteneği olan Stay awhile and listen, oyuncular tarafından oldukça sevildi.

Decard Cain, Heroes of the Storm'a bugün geldi

Diğer destek karakterlerine nazaran daha efektif yetenekleri bulunan Deckard Cain, şu anda oyun içinde biraz pahalıya satılsa da, ilerleyen haftalarda bu fiyat daha da düşecek. Geride bıraktığımız haftalarda Starcraft evreninden Fenix karakterini getiren Blizzard, aradan çok uzun bir zaman geçmeden hemen başka bir karakter getirmesi, oyundaki dengeyi az da olsa etkiliyor. Ancak geliştiriciler, oyunda karakter arasında bulunan dengeyi koruyacaklarına dair söz veriyor. Bu yüzden oyuna hızlı bir şekilde karakter gelmesinden korkmamıza gerek yok.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2021 15:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Diablo'nun yaşlı büyücüsü, Heroes of the Storm'a adımını attı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×