DICE, Battlefield 5 için Battle Royale denemelerine başladı

DICE, Battlefield 5 için Battle Royale denemelerine başladı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 19.04.2018 - 01:34
DICE'tan PUBG ve Fortnite'a rakip geliyor.

Görünüşe göre DICE, Battlefield 5'in Battle Royale modunun ilk denemelerine başlamaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan haberlere göre Battlefield 5 içerisinde Battle Royale modunun olacağını belirtmiştik. Son zamanlarda en popüler oyun türü olan Battle Royale kervanına katılacak olan Battlefield 5'in ilk denemeleri de başlamak üzere.

DICE, Battlefield 5 için Battle Royale denemelerine başladı

DICE içerisinde gizli kaynakları olan bir kişi tarafından Venture Beat'e aktarılan habere göre, bu mod hala prototip aşamasında. Bunun en büyük sebebi ise DICE'ın Battlefield'ın sahip olduğu belli mekanikleri bozmak istemeden Battle Royale modunu oyuna entegre etmek istemesi. Bu da demek oluyor ki DICE henüz Battle Royale konusunda kesin kararını vermemiş. Venture Beat'in kaynağına göre DICE, yapılacak olan test aşamalarından sonra sonuçtan mutlu ise oyunun çıkış tarihine kadar içeriği hazırlayacak. Oyun ile birlikte ücretsiz olacağı belirtilse de EA'den henüz konu hakkında resmi bir açıklama yok. Eğer DICE, Battlefield 5 ile başarılı bir Battle Royale deneyimi ortaya çıkarırsa, PUBG ve Fortnite'ı sağlam bir rakip bekliyor demektir.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 13:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.04.2018 16:39
Herkezin kendine özgü bir oynayışı haritası yapısı olması gerek para nerde oraya akalim mantığı da nedir ben battlefield i bu yüzden alıyordum bu zamana kadr da hep aldım böyle radikal bir karar beni oyundan soğutur nokta para cebimde kalır
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2018 21:10
abi ilk önce cod şimdide bf. abi yeter yeter bırakın şu işi fortnite ve pubg yapsın işte ama yok illa ki bişeyini çıkaracaklar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2018 10:21
Bence güzel bir fikir pugb gibi dandik battle royale oyununu çok şisirdiler umarim fiyat pahali olmaz ve kendi mekaniklerinin biraz da olsa dişina çikararlar yoksa.Batfield 5 satar ama çok satacigini sanmiyorum .Umarim akilli tercih yaparlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2018 07:49
Lanet olsun, önce COD sonra BF Battle Royal saçmalığına teslim oldu. Bu saçma sapan ruhsuz para tuzakları yüzünden oyun da oynayamayacağiz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2018 01:40
Ersin neden gitti söyleyebilirmisiniz?

-----------------

Nereye gitmiş burada kendisi :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×