Dijital mağazalardan kaldırılan Call Of Juarez geri döndü

Dijital mağazalardan  kaldırılan Call Of Juarez geri döndü

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 30.04.2018 - 15:17
Call of Juarez: Gunslinger yeniden Steam'de

Mart ayının sonlarına doğru, PlayStation Store, Xbox Games Store ve Steam'den bir anda satışı kaldırılan Call Of Juarez: Gunslinger Steam'e geri döndü. Hem de yüzde 33 indirimle birlikte. Oyun şu anda, yüzde 33 indirim ile birlikte Steam'de 40,67 tl'ye satılıyor.

Techland oyunun haklarını Ubisoft'tan satın aldı

Techland'ın geliştirdiği Call of Juarez: Gunslinger, 2013 yılında çıkış yapmış, çok fazla örneği olmayan vahşi batı temasına farklı bir soluk getirerek, oyuncuların beğenisini toplamıştı. Oyunun geliştiricisi Techland, oyunun yayın haklarını Ubisoft'tan aldıklarını bildirerek, Ubisoft'a teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. Techland yöneticisi Adam Lason yaptığı açıklamada "Call of Juarez serisi, oyuncu toplulukları tarafından büyük bir saygı ve destek gördü. Techland yayıncılık olarak, Call Of Juarez'i yayıncılık bölümümüze getirmekten büyük mutluluk duyuyoruz" diyerek Call of Juarez serisinin yayın haklarını aldıklarını ilan etti.

Techland son olarak 2015 yılında Dying Light oyununu geliştirmişti. Bakalım, vahşi batı temasının yavaş yavaş popüler olmaya başladığı şu günlerde Techland, vahşi batıya bir geri dönüş yapacak mı.Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 04:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.04.2018 19:14
Call of juarez serisi gunslinger harici şaheser di, biraz daha üzerinde durulursa büyük başarı yakalar. Red dead oynamadım ama bence rakibi olabilecek kapasitede
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×