Dikkat! Battlefield 3 oynarken banlanabilirsiniz

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.10.2011 - 06:15
Battlefield 3'te banlanmaya silah işlemiyor
DICE'ın FPS oyunu Battlefield 3'ün açık betası, 29 Eylül itibarıyla başladı ve merak eden kullanıcılar tarafından denenebiliyor. EA ve DICE, oyuncuların geri bildirimleri doğrultusunda haritaya spawn olma, bazı silahlardaki denge problemleri, FPS düşüş sorunları gibi başlıca konularda düzenlemelere gideceğini, hatta gidildiğini duyurdu. Bunun yanında bir de uyarıda bulundu.

Buna göre geçtiğimiz günlerde Battlefield 3'ün alternatif bir oyun modu olarak 128 kişiyle oynandığı tespit edilmiş. Oysa ki Battlefield 3, resmi olarak Rush modunda, Operation Metro haritasında maksimum 32 oyuncuya kadar izin veriyor. Dolayısıyla bunun üzerine EA yetkilileri, herhangi bir resmi olmayan server üzerinden bu tarz bir girişimde bulunulursa, oyuncuların EA hesabının banlanabileceğini belirtmiş. Üstelik bu yasak, sadece Battlefield 3'le sınırlı değil, tüm EA oyunlarını kapsayabilir.

Battlefield 3, PC, PS3 ve X360 için 28 Ekim'de Avrupa'da raflarda olacak.

Dikkat! Battlefield 3 oynarken banlanabilirsiniz
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2022 02:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dikkat! Battlefield 3 oynarken banlanabilirsiniz

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×