Dikkat, Gemide Enfeksiyon Göründü!

Merlinin Kazanı 23.12.2013 - 09:24
NEXON Avrupa, Combat Arms’ın yeni Fireteam Haritasını duyuruyor.
NEXON Avrupa, online FPS oyunu Combat Arms için yeni haritası Fireteam’i oyuncularına sunduğunu duyurdu. Oyuncular yolcu gemisi Ocean Alliance’a (Okyanus İttifakı) binmek zorundalar ama gemideki yolcular, yanlışlıkla açığa salınan deneysel bir virüse maruz  kalıyor ve yapılması gereken ise  virüs örnekleri toplamak. Ancak bu sırada yeni silahlar ve özelliklerle birçok çatışma onları bekliyor.

Dikkat, Gemide Enfeksiyon Göründü!
Klasik ‘kalabalık mod’ (horde mode) tarzında oynanan oyunda düşmanları avlaması ve çeşitli eşyaları toplaması gereken oyuncular, ilerledikçe daha da heyecan veren olağanüstü bir ortamda ekipleriyle birlikte Rocket Turret ve Infected Beacon gibi yeni cihazları kullanmak zorunda. Macera aktıkça ve yeni güçlükler karşısında evrilip yeni savaş stratejileri benimsemeye zorlanan düşmanlar karşısında, karakterler de bir üst seviyeye geçecek.

Dikkat, Gemide Enfeksiyon Göründü!
Operasyonu desteklemek için iki yeni etkinlik de duyuruldu. 18 Aralık - 8 Ocak 2014 tarihleri arasında düzenlenecek ilk etkinlikte oyuncuların, enfeksiyon bulaşan yolcu gemisini gösteren bir video film çekmeleri ve Combat Arms etkinlik forumundaki girişlerinde videolarına bir link vermeleri bekleniyor. Kazanan iki oyuncu geliştiriciler tarafından imzalanan bir Combat Arms kapüşonlu svetşört,  100,000 NX Nakit ve 30 günlük  oyun-içi Phoenix Set sahibi olacaklar.

İkinci etkinlik ise, Combat Arms ekibinin bir jesti olarak, en tutkulu oyuncuların kendi oyun-içi Noel hediyelerini seçmelerini sağlıyor. Enfeksiyonlu gemide en çok zaman geçiren ve en fazla assist yapan ve 18 Aralık - 1 Ocak tarihleri arasındaki klan savaşlarında en fazla zaman geçiren oyunculara birer bildirim yollanacak ve diledikleri oyun-içi eşyaları seçip alabilecekler  (Epic ve Demonic silahlar hariç).

Dikkat, Gemide Enfeksiyon Göründü!
Nexon Avrupa Oyun Operasyonları Yöneticisi MinKyu Kim, “Combat Arms topluluğu yeni bir Fireteam haritası istiyordu ve bizler de bunu sağladığımız için çok mutluyuz” diyor ve şunları ekliyor: “Operasyon: Gemide Enfeksiyon kusursuz bir arenada yeni silahlar ve işbirliğine dayalı savaş taktikleriyle benzersiz bir ortam sunuyor. Hem, enfekte olmuş canavarları devirmekten daha keyifli ne olabilir?”


-Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.06.2024 01:17
Kalan Karakter: 300 Gönder
Dikkat, Gemide Enfeksiyon Göründü!
İlginizi Çekebilir