Dino Crisis 2, PSN'e geliyor

Murat Sağlam
Murat Sağlam 18.04.2011 - 10:24
Bir efsane daha geri dönüyor.
Dino Crisis 2 dünya çapında 1 milyon kopyanın üzerinde satarak büyük bir başarı elde etmişti. İlk oyunun konusunun kaldığı yerden devam eden oyunda, Regina ile tarihte geriye yolculuk yaparak dinozorların dönemine geri dönüyorduk. Ayrıca bu oyunda yeni bir karakterle tanışıyor, Dylan Morton ile dost oluyorduk.

Dino Crisis 2, PSN'e geliyor
Sony, serinin ilk oyununu 2009 yılının Ekim ayında PSN üzerinden kullanıcıyla buluşturmuştu. Şimdi ise 19 Nisan'da PSN üzerinden PS3 ve PSP kullanıcılarına serinin ikinci oyununu sunacak. Oyunun PSN üzerinden fiyatı 5.99$ olacak. Fiyatı da oldukça ucuz olduğundan kaçırılmaması gereken bir fırsat diye düşünüyoruz.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dino Crisis 2, PSN'e geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×