Dirt 3, Race Driver: GRID 2 ve daha fazlası...

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 12.11.2010 - 11:12
Codemasters'dan arka arkaya bomba açıklamalar geliyor
Hiç şüphe yok ki Codemasters en iyi yarış oyunları yapan firmaların başında geliyor. Firma, özellikle Race Driver : GRID ve hemen ardından Dirt 2 ile yarış severlerden tam not almıştı.Yepyeni younların çıkmaya başladığı bı kış aylarında Codemasters'dan ilerde gelecek oyunları ile ilgili çok önemli açıklamalar geldi.

Dirt 3, Race Driver: GRID 2 ve daha fazlası...
Öncelikle Operation Flashpoint serisinin yeni oyunu  Operation Flashpoint: Red River'ın çıkış tarihi ile ilgili bir açıklama geldi. Serinin yeni oyunu 1 Nisan 2011 ile Haziran ayının sonları arasındaki çeyrekte çıkması planlanıyor.

Merakla beklenen yarış oyunu Dirt 3 de yine 1 Nisan 2011 ile Haziran ayının sonları arasında bir tarihte çıkması planlanıyor.

Yarış severlerin gönlünde ayrı bir yeri olan Race Driver GRID serisinin 2. oyunu ise ne yazık ki ancak 2012'de çıkacak.Bununla birlikte Dirt 3 ve Race Driver GRID 2 oyunlarının PC sürümleri DirectX 11 desteği ile birlikte gelecekler.

Yorumlar 23
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2022 05:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dirt 3, Race Driver: GRID 2 ve daha fazlası...

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×