Dirt 3'ten ilk detaylar yolda

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.08.2010 - 10:55
OXM editöründen heyecanlandıran açıklama
Codemaster tarafından geliştirilen ve dağıtımı üstlenilen yarış oyunu Dirt 3, aylar öncesinden duyurulmuştu. İlk ekran görüntüleri ve videolar da kısa süre önce geldi. Henüz oyun hakkında pek bilgi yok. Videodan gördüğümüz kadarıyla değişik hava şartlarında mücadele edeceğiz. PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirildiği düşünülen yapım, 2011'de raflarda olacak. Oyuna dair ilk bilgiler ise, Resmi Xbox Dergisi'nin yeni sayısında oyunculara sunulacak. Derginin editörü Jon Hicks, Dirt 3'ün Dirt 2'ye nazaran her açıdan daha büyük ve daha iyi olduğunu söyledi. Bakalım gerçekten de öyle mi?

Dün yayımlanan videoyu bir kez daha sizlere sunalım:

    


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dirt 3'ten ilk detaylar yolda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×