Dirt 3'ün çıkış tarihi belli oldu

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 4.02.2011 - 14:36
Her şey yeniden kirlenecek
Codemasters DiRT3'ün tüm dünyada 24 Mayıs'ta çıkacağını duyurdu.

Dirt 3'ün çıkış tarihi belli oldu
Ralli oyunun devamı PS3, Xbox ve PC için çıkacak. Oyunda DiRT2'deki özellikler mevcut olurken ek olarak daha fazla araba, daha fazla pist, daha fazla lokasyon ve DiRT 2'den daha fazla event olacak.

DiRT'ün kariyer modundaki yarışlar oyunun %60'ını kapsayacak. Yarışçılar üç kıtada, içlerinde Finlandiya, Norveç, Kenya ve Amerika'nın da bulunduğu birçok ülkede yarışacaklar.

Dirt 3'ün çıkış tarihi belli oldu
Yorumlar 22
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dirt 3'ün çıkış tarihi belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×