Disciples 2: Dark Prophecy için yeni senaryolar

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Disciples 2: Dark Prophecy için yeni senaryolar
Strategy First firması yeni turn-bazlı strateji oyunları olan Disciples 2: Dark Prophecy için yeni 4 tane senaryo yayınladı. Senaryolardan 1 tanesini yapımcılar evlerinde çalışarak hazırlamışlar ve geri kalan 3 tanesi de oyunun fanatikleri tarafından hazırlanmış. Disciples 2: Dark Prophecy oyunu için senaryo yazanlar psotos@strategyfirst.com adresine yollayarak yayınlanabilmesini sağlayabiliyorlar, ayrıca diğer senaryoları görmek ve indirmek için tıklayın...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 11:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Disciples 2: Dark Prophecy için yeni senaryolar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×