Discord Nitro, Türkiye'ye özel fiyatlandırmaya kavuştu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 10.09.2021 - 18:23
Ülkemizde aylık 9.99$'dan hizmet vermekte olan Discord Nitro, Türkiye'ye özel fiyatlandırmaya gittiğini açıkladı. Yeni fiyatlar çok daha iyi.

Sunmuş olduğu detaylı özellikler ve sunucularıyla adeta oyuncuların sosyal medyası hâline gelen Discord, artık çeşitli iş yerlerinde de kullanılıyor. Discord'un bizlere sunmuş olduğu özelliklerin yanı sıra, aktif Discord kullanıcıları için çok daha fazlasını vaat eden Discord Nitro aboneliği; ülkemizde aylık 9.99$'a (Yaklaşık 84 TL), senelik ise 99.99$'a (Yaklaşık 843 TL) satılmaktaydı. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklama ile birlikte ülkemize özel bir fiyatlandırma yapılacağı duyurulurken, eskiye nazaran çok daha uygun fiyatlar ile karşı karşıyayız.

Discord Nitro, Türkiye'ye özel fiyatlandırmaya kavuştu

Türkiye'de dâhil olmak üzere bazı ülkelerde yerel fiyatlandırmaya giden Discord, ücretli aboneliği ile birlikte çok daha üstün bir uygulama deneyimi sunuyor. İçerisinde onlarca avantaj bulunduran Nitro aboneliği, aylık 9.99$'dan 26.99 TL olmuş durumda. İçerisinde aylık ve yıllık olmak üzere üç çeşit abonelik bulunduran Discord, yeni fiyatlandırmayı PC tarafında uygulamaya başladı.

  • Bir aylık Discord Nitro üyeliği 26.99 TL / Senelik üyelik 269.99
  • Bir aylık Nitro Classic üyeliği 13.49 TL / Senelik üyelik 134.49 TL
  • Bir aylık Server Boosting 41.99 TL / Senelik üyelik 419.99 TL (Eğer Nitro abonesiyseniz indirim uygulanacaktır)

Discord Nitro, Türkiye'ye özel fiyatlandırmaya kavuştu

Eğer oldukça aktif bir Discord kullanıcıysanız veya Discord'u iş için kullanıyorsanız, oldukça işinize yarayabilecek olan Discord Nitro aboneliği, artık Türkiye'ye özel fiyatlandırmaya sahip. İçerisinde HD video yayını, daha büyük dosya yüklemeleri, daha uzun mesaj limiti ve birçok özellik barındıran abonelik, yeni fiyatlandırması ile birlikte diğer ülkelerdeki kullanıcı sayısını arttırmayı hedefliyor gibi gözüküyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 01:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.09.2021 05:40
çok iyi bir haber diğer türlü rakamlar çok uçuktu şimdi de bir tık pahalı diyebiliriz ama yine alınabilecek seviyelerde
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.09.2021 19:49
Hele şükür
Kalan Karakter : 300 Gönder
Discord Nitro, Türkiye'ye özel fiyatlandırmaya kavuştu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×