Dishonored 2'nin 1.3 güncellemesi yayımlandı

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 6.12.2016 - 09:43
Birçok hata giderildi
Arkane Studios'un PC platformunda bir hayli sorunlu bir çıkış sergilediği Dishonored 2'nin 1.1 ve 1.2 güncellemesi geçtiğimiz haftalarda Steam kullanıcılarına sunulmuştu. Yine geçtiğimiz haftalarda 1.3 sürümüne güncellenen beta havuzu, yeni optimizasyonları da beraberinde getirmişti. Bugün ise beta aşamasındaki 1.3 güncellemesi, resmi olarak steam kullanıcılarına yayımlandı. Yeni güncelleme ile birlikte bazı NPC'lerin kırmızı şekilde parlama sorunu giderilirken, gölgelendirme ayarlarında da düzeltmeler yapılıyor. Ayrıca FPS limiti de standart olarak 60'a ayarlanmış durumda. 1.3 güncellemesi ayrıca transparan meteryallerin oyun performansına yaptığı ciddi etkiyi de düzeltiyor, bu sayede daha akıcı bir oyun deneyimi sunuluyor.

Yeni güncellemeyi Steam üzerinden otomatik olarak indirebilirsiniz.

Dishonored 2'nin 1.3 güncellemesi yayımlandı

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 08:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
warehouseman
warehouseman 7.12.2016 12:21
MK sizden oyunun düzelip düzelmediğine dair haber bekliyorum almak için.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2016 10:16
Güncellemeyi sızdırmışlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dishonored 2'nin 1.3 güncellemesi yayımlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×