Dishonored 2'ye ücretsiz bir güncelleme geldi

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 20.12.2016 - 10:45
New Game Plus mod'u açıldı
Son zamanların başarılı FPS oyunlarından biri olan Dishonored 2, hem oyunculardan hem de yorumculardan olumlu puanlar almayı başarmıştı. Bugün oyunun dağıtımcısı olan Bethesda tarafından yapılan açıklama ile yeni oyun modu New Game Plus'ın yeni güncelleme ile oyuna eklenildiği duyuruldu.
 
Yeni güncelleme ile birlikte gelen New Game Plus, oyunu bitirdikten sonra Emily veya Corvo ile açtığınız tüm yetenekler aktifken oyuna yeniden başlamanıza olanak sağlıyor. Hali hazırda tekrardan oynanabilirliği yüksek bir yapım olan Dishonored 2, New Game Plus ile daha eğlenceli bir hal alacak. Ayrıca yeni güncelleme PC platformunda birçok optimizasyon çalışması da içeriyor.
 
Dishonored 2'ye ücretsiz bir güncelleme geldi
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 07:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.12.2016 20:03
lütfetmişler
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dishonored 2'ye ücretsiz bir güncelleme geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×