Dishonored 2'ye yeni beta güncellemesi geldi

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 1.12.2016 - 10:57
Performans sorunları düzeltilmeye devam ediliyor
Arkane Studios'un PC platformunda bir hayli sorunlu bir çıkış sergilediği Dishonored 2'nin 1.1 ve 1.2 güncellemesi geçtiğimiz haftalarda Steam kullanıcılarına sunulmuştu. Bugün ise 1.03 sürümüne güncellenen beta havuzu, yeni optimizasyonları da beraberinde getiriyor. Yeni güncelleme ile birlikte bazı NPC'lerin kırmızı şekilde parlama sorunu giderilirken, gölgelendirme ayarlarında da düzeltmeler yapılıyor. Ayrıca FPS limiti de standart olarak 60'a ayarlanmış durumda. 1.03 güncellemesi ayrıca transparan meteryallerin oyun performansına yaptığı ciddi etkiyi de düzeltiyor, bu sayede daha akıcı bir oyun deneyimi sunuluyor.

Dishonored 2'ye yeni beta güncellemesi geldi


Yeni güncellemeyi beta havuzundan edinmek için, kütüphanenizde Dishonored 2'ye sağ tıklayıp özelliklere, oradan betaya, daha sonra ise açılır menüden BetaPatch'i seçerek edinebilirsiniz. Güncelleme bir kaç dakika sonra otomatik olarak başlayacaktır.
Dishonored 2'ye yeni beta güncellemesi geldi
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 06:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
warehouseman
warehouseman 1.12.2016 15:33
Tamamen sorunları çözülene kadar bu oyunu almayacağım,ne zamanki MK ekibi oyunda sorun kalmadı diye haber yaparsa o zaman alırım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2016 13:43
istedikleri kadar güncelleme yapsınlar.. oyun darkness 2 in kopyası.. ötesi yok..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dishonored 2'ye yeni beta güncellemesi geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×