Banner Resmi

Dishonored ekibi yeni bir proje üzerinde çalışıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.01.2021 - 12:47
Dishonored ve Prey gibi başarılı oyunlara imza atan yapım ekibinin yeni bir oyun projesi üzerinde çalıştığı belirtilmiş.

Dishonored ve Prey gibi özellikle oynanış dinamikleri ile ön planda olan oyunlara imza atan Arkane Studios yeni bir proje üzerinde daha çalışıyor. Firma bildiğiniz gibi farklı stüdyolara bölünmüş durumda. Hatta bu stüdyolardan bir tanesi yeni nesil konsollara da çıkacak Deathloop oyunu üzerinde çalışıyor. Aralarında Dishonored ana yapımcılarından Harvey Smith'in de yer aldığı Arkane Austin ekibinin ise farklı bir proje üzerinde çalıştığı rapor edilmiş.

Dishonored ekibinden yeni bir oyun daha geliyor

Dishonored 2, Arkane Lyon ekibi tarafından yapılmıştı. Bu ekibin başında olan isimlerden Harvey Smith'in bazı ekip arkadaşları ile birlikte Austin ekibine katıldığı ve burada yepyeni bir oyun üzerinde çalıştıkları belirtilmiş. Henüz duyurusu yapılmayan bu proje ile ilgili konuşmaktan kaçınan Smith, kendisine yöneltilen sorulardan sonra "Deathloop projesinde çalışmıyorum. Dishonored ve Prey gibi oyunlara imza atan ekip ile farklı bir oyun üzerinde çalışıyoruz" açıklamalarında bulunmuş

Tabi bu projenin ne olduğu ile ilgili bir ipucu vermekten ise kaçınmış. Muhtemelen yeni bir proje olduğu belirtilen bu oyunun küçük olsa da Dishonored 3 olma ihtimali de bulunuyor. Tabi Arkane stüdyolarının Zenimax Media'ya bağlı olduğunu da hatırlatalım. Bu proje de diğer yeni yapılan Zenimax, Bethesda yapımlarında olduğu gibi Microsoft platformlarına özel olarak kalacaktır.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2022 04:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.01.2021 11:59
Dishonored 2 Dishonored'ın üstüne pek birşey katamamıştı (burada mekanikler kötü vs. demiyorum yenilik azdı diyorum) eğer zaten harika olan bu mekanikleri daha da iyileştirmenin bir yolunu bulup birde bunu daha gelişmiş RPG ögeleriyle birleştirirlerse tadından yenmez
MK Okuru
MK Okuru 11.01.2021 01:24
Katamamış mıydı A Crack in the Slab bölümünü oynamadın herhalde sadece o bölüm bile bir çağ açıp kapatmaya yeter o derece büyük ve hiçbir benzeri olmayan bir şeydi. Oradaki Outsider's Time Piece Aygıtı efsaneydi. Sırf bunu örnek alıp yapılan ve önümüzdeki günlerde çıkacak bir oyun var The Medium
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2021 19:57
Bence yeterince yenilik vardı ve oyunu çok beğendim fakat pc 1050 ile optimizasyonda çok zorlandım onun haricinde oyun güzeldi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.01.2021 14:51
Evet evet..! Lütfen çalışmaya devam
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.01.2021 10:54
Deathloop ve dishonored çöp , en iyisi preydi prey 2 yapsalar süper olurdu hiç oynamadim prey harici oyunlarini oynamamda prey 2 ne zaman ozaman oynarim gerizekalilar prey cidden güzel oyundu devami getirinsene deathloop ne la peter pan cizgi romani gibi beles oynamam walla.
MK Okuru
MK Okuru 8.01.2021 13:02
tqfwteutqwyueqwyıu daha nasıl birşey olduğunu bilmediği oyunlara çöp diyor
MK Okuru
MK Okuru 8.01.2021 12:27
Oynamadığın diğer oyunları 100 lerce ödül aldı prey yılın en kötü oyunu seçildi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.01.2021 17:47
deathloop?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.01.2021 14:54
aman abicim hiç bulaşmayın dishonered 2 rezalet ötesi bir oyundu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dishonored ekibi yeni bir proje üzerinde çalışıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×