Dishonored serisinin akıbeti belli değil

Furkan Güler
Furkan Güler 28.08.2017 - 19:44
Arkane Studios, Dishonored serisin geleceği ile alakalı radikal kararlar alabilir.
Dishonored 2 ile birlikte ilk oyunda oluşturdukları ilgiyi çekmekte güçlük çeken Arkane Studios, Dishonores serisinin geleceği hakkında yeni bilgiler verdi. Death of the Outsider güncellemesi ile birlikte ilk oyundan tanıdığımız yan karakterlerin hikayelerine devam ettiğimiz Dishonored 2, görünüşe göre satış anlamında Bethesda ve Arkane Studios'u pek fazla mutlu edememiş.

Arkane Studios'ta çalışan sanat yönetmeni Harvey Smith, yeni bir Dishonored oyununun oluğ olmayacağı sorusuna yanıt olarak "Şimdilik bilmiyorum ama umarım daha fazla Dishonored oyunu oynarız, fakat gerçekten bilmiyorum." yanıtını verdi. Death of the Outsider güncellemesi ile birlikte Dishonored evreninin hikayesine bir anlamda nokta koyup bitiren Arkane Studios, Smith'in söylediğine göre hikayenin devamını anlatan bir senaryo üzerinde hiç çalışmamış.

Dishonored serisinin akıbeti belli değil
Gizlilik mekanikleri anlamında eline su dökülmeyecek işler ortaya koyan başarılı oyun Dishonored'ı muhtemelen uzun yıllar boyunca bir daha göremeyeceğiz. Şahsen Arkane Studios'un Dishonored serisini nadasa bıraktığını düşünüyorum. Aynı marka adı altında devamlı yeni bir oyun çıkması markayı yaşlandırıp yoracağından, geliştiricilerin bu hamlesini doğru bir karar olarak görebiliriz.
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 07:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.08.2017 23:39
2. oyun dandikti çünkü. Hikaye ve anlatımı geç, o dandik oyun motorunu nasıl bu kadar optimize özürlü yapmışlar onun belgeselini yapsınlar..
MK Okuru
MK Okuru 30.08.2017 08:10
Evet tam manasıyla optimization özürlü bir oyundu. Yorumlarında haklı hikaye temelde aynı taht gidiyor geri al. Oynanış zaten değişmemiş. Birde bi yerden sonra çok güçlü kalıyordu.
Daadsy
Daadsy 29.08.2017 15:09
Herhalde intel atom lu netbook la oynadın oyunu. Utanmadan bide dandik grafik motoru falan demiş. Hikayeyi anlayamamanada şaşırmamalı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.08.2017 01:01
yapmayın nese expansion la idare etcez artık :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.08.2017 22:44
Bence serinin 3.oyununu çıkarmalarınada gerek yok çünkü 2.oyunla zirveye ulaştılar en iyisi seriyi zirvede bırakmak
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dishonored serisinin akıbeti belli değil

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×