Dishonored'ın devamı geliyor!

Dishonored'ın devamı geliyor!

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 29.11.2012 - 11:10
Oyunun satışları beklentileri aştı
Dishonored'ın devamı geliyor!
Geçtiğimiz ay çıkan ve oldukça iyi yorumlar alan Dishonored'ın satışları Bethesda'nınbeklentilerini kırıp geçmiş durumda, en azından Bethesda öyle söylüyor. Destructoid sitesine konuşan Bethesda yetkilileri, tam satış rakamlarını açıklamasa da bizi daha çok sevindirecek bir haber verdi: Dishonored bir seri olacak.

Bethesda'nın halkla ilişkiler müdürü Pete Hines'ın sözleri şu şekilde:

"Dishonored'ın satışlarının beklediğimizin bayağı bir üstünde olduğunu söyleyebilirim, hele ki yılın bu çeyreğindeki halihazır devam eden başarılı serilerin karşısında yeni bir fikrimülk olduğunu düşünürsek. Bu haftasonu yine çılgın satışlar yaptık, hem mağazalarda hem de Steam'de; Dishonored tüm bu haftasonu boyunca bir numaradan inmedi. Sonuç olarak, çok mutluyuz ve Dishonored ile Arkane'i destekleyen tüm oyunculara müteşekkiriz. Açıkçası, yeni bir serimiz var."

Haberler güzel. Yeni Dishonored'ı dört gözle bekliyoruz. Umarız çoğu serinin başına gelen, otomatiğe bağlayıp sıradan oyunlar yapma hastalığına yakalanmazsın Dishonored.
Yorumlar 32
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 17:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×