Disney CEO'su sevilen karaktere Bebek Yoda demekten kaçınıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 20.12.2019 - 12:01
Peki adı ne bu karakterin?

Bu sıralar internette oldukça ünlü olan dizi karakteri Bebek Yoda, Star Wars hayranlarının kalbini kazanmış durumda. Karakterin dizi hayranları tarafından tatlı ve sevimli bulunması, yapımcıların da ilgisini çekmiş durumda. Şimdi ise Disney'in CEO'su Bob Iger, Bebek Yoda hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Ancak açıklamaları sırasında sevilen karaktere Bebek Yoda demekten kaçınan CEO, karaktere sadece çocuk demeyi tercih etti. Bazen çocuk yerine Bebek Yoda'ya sadece karakter diyen Iger, söylemlerine dikkat ediyor.

Disney CEO'su sevilen karaktere Bebek Yoda demekten kaçınıyor

Tabi ki Bebek Yoda söylemi, karakter için oldukça yanlış bir söylem. Yoda, başlı başına apayrı bir karakter olurken dizinin fanları, Bebek Yoda'nın gerçek adını merak ediyor. Ancak buna bağlı olarak dizinin yapımcısı Jon Favreau, Bebek Yoda'nın geçmişi hakkında konuşmayacaklarını ve karakterin Star Wars'un geleceği hakkında bir önem arz etmediğini belirtmişti. 

Her ne kadar Favreau böyle düşünse de, The Mandalorian hayranları Bebek Yoda'nın Star Wars'ta önemli bir rolde bulunmasını istiyor. Bakalım sevilen karakter, Star Wars evreni içerisinde gizemli kalmaya devam edecek mi?

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 19:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.12.2019 14:39
Yodanın bile bebek hali çok tatlı yaa
Kalan Karakter : 300 Gönder
Disney CEO'su sevilen karaktere Bebek Yoda demekten kaçınıyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×