Dissidia Final Fantasy'nin PS4 sürümü duyuruldu

Dissidia Final Fantasy'nin PS4 sürümü duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.06.2017 - 17:45
Oyunun ilk videosu yayınlandı
Square Enix'in Sony'nin mobil platformlarında karşımıza çıkan serisi için bugün yeni bir duyuru yapıldı. Daha önce PSP ve Vita için çıkan Dissidia serisinin yeni oyununun Playstation 4'e geleceği duyuruldu.

Dissidia Final Fantasy NT olarak duyurulan oyun 2018 yılında Playstation 4 platformuna özel olarak çıkacak. projenin arkasında Square Enix dışında Koei Techmo ekibinden de deneyimli isimlerin yer aldığı belirtilmiş.

Online ve offline olarak oynanacak yapımda seriden aşina olduğumuz 20'den fazla karakterin bulunacağı açıklandı. Tabi bu karakterlerin dışında yine Final Fantasy serisinde görmüş olduğumuz Ifrit, Shiva ve Odin gibi Summon'lar da olacak. Oyun modlarında ise özellikle 3 vs 3 modu dikkat çekiyor. Oyunun duyuru videosuna aşağıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 22:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×