DMC 5'e gelecek olan Bloody Palace'ın çıkış tarihi açıklandı

Furkan Güler
Furkan Güler 15.03.2019 - 11:37
Beklenen mod yakında bizlerle!

Bu senenin en iyi aksiyon oyunlarından bir tanesi olan Devil May Cry 5, sahip olduğu oynanış mekanikleri sayesinde oyuncuları kendine bağlamayı başardı. Dante, Nero ve V karakterlerini oyuna oynanabilir olarak ekleyen geliştiriciler, oyuna ücretsiz olarak getirilecek Bloody Palace'ın çıkış tarihini açıkladı. Capcom tarafından açıklanan bilgiye göre Bloody Palace güncellemesi, 1 Nisan tarihinde Devil May Cry 5 için çıkacak. Eski oyunlarda da bulunan Bloody Palace modu, bölümlerden meydana geliyor. Her bir bölümde zorlu düşmanları öldürerek kendimizi test ediyoruz. Devil May Cry 5'in kombo sistemini seven oyuncuların tercih ettiği Bloody Palace bölümlerinin en sonunda Bloody Palace'ın tepesine çıkıp modu bitirebiliyoruz. Fakat bu modun göründüğü kadar kolay olmadığını belirtelim.

Devil May Cry 5'in Bloody Palace modu ne zaman çıkacak?

Her bölümde düşman zorluğunun artmasının yanı sıra oynadığınız karakterin kombolarını çok iyi bilmeniz gerekiyor. Diğer bir yandan Bloody Palace güncellemesiyle birlikte oyuna yeni bir oynanabilir karakterin daha geleceği tahmin ediliyor. Eğer hikayede ilerlediyseniz, bu karakterin kim olduğunu rahatlıkla tahmin edebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 18:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
DMC 5'e gelecek olan Bloody Palace'ın çıkış tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×