DMC 5'e gelecek olan Bloody Palace'ın çıkış tarihi açıklandı

Furkan Güler
Furkan Güler 15.03.2019 - 11:37
Beklenen mod yakında bizlerle!

Bu senenin en iyi aksiyon oyunlarından bir tanesi olan Devil May Cry 5, sahip olduğu oynanış mekanikleri sayesinde oyuncuları kendine bağlamayı başardı. Dante, Nero ve V karakterlerini oyuna oynanabilir olarak ekleyen geliştiriciler, oyuna ücretsiz olarak getirilecek Bloody Palace'ın çıkış tarihini açıkladı. Capcom tarafından açıklanan bilgiye göre Bloody Palace güncellemesi, 1 Nisan tarihinde Devil May Cry 5 için çıkacak. Eski oyunlarda da bulunan Bloody Palace modu, bölümlerden meydana geliyor. Her bir bölümde zorlu düşmanları öldürerek kendimizi test ediyoruz. Devil May Cry 5'in kombo sistemini seven oyuncuların tercih ettiği Bloody Palace bölümlerinin en sonunda Bloody Palace'ın tepesine çıkıp modu bitirebiliyoruz. Fakat bu modun göründüğü kadar kolay olmadığını belirtelim.

Devil May Cry 5'in Bloody Palace modu ne zaman çıkacak?

Her bölümde düşman zorluğunun artmasının yanı sıra oynadığınız karakterin kombolarını çok iyi bilmeniz gerekiyor. Diğer bir yandan Bloody Palace güncellemesiyle birlikte oyuna yeni bir oynanabilir karakterin daha geleceği tahmin ediliyor. Eğer hikayede ilerlediyseniz, bu karakterin kim olduğunu rahatlıkla tahmin edebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2021 07:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
DMC 5'e gelecek olan Bloody Palace'ın çıkış tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×