DmC yönetmeni bir kez daha yeni projesinden bahsetti

DmC yönetmeni bir kez daha yeni projesinden bahsetti

Furkan Güler
Furkan Güler 15.01.2018 - 15:01
Umarız yeni oyun Devil May Cry çıkar.

Devil May Cry serisi ile oyuncuların sevgisini kazanan (ikinci oyun hariç) Hideaki Itsuno, kişisel Twitter hesabı üzerinden bir kez daha yeni oyunu hakkında paylaşım yaptı. Devil May Cry serisinin yanında Dragon's Dogma'da da görev alan ünlü geliştirici, yeni projesinin çok iyi gittiğini ve oyunculara beklemeleri gerektiğini söyledi. Hideaki Itsuno'nun ne üzerinde çalıştığını henüz bilmiyoruz ancak kendisinin biz oyuncuları heyecanlandırdığını söyleyebiliriz.

Devil May Cry yapımcısı yeni oyunu hakkında paylaşımda bulunuyor

Itsuno, benzer bir paylaşımı daha önce de yapmıştı. Yine Twitter üzerinden çalıştığı proje hakkında bahseden geliştirici, umarız yeni Devil May Cry üzerinde çalışıyordur. E3 2017 duyurulan ancak pek fazla ilgi göremeyen oyunun ne olduğu konusunda şimdilik herhangi bir fikrimiz yok. Bu yüzden Devil May Cry hayranıysanız, kendisinin açıklamalarına pek fazla ilgi göstermemenizi tavsiye ediyorum. Yeni Devil May Cry projesine bir türlü başlamayan Capcom'un bu tutumdan ne zaman vazgeçeceği belli değil. 

Muhtemelen yeni oyun önümüzdeki büyük fuarlarda ortaya çıkacaktır. Bu sefer Japon geliştiricilerin elinden çıkması beklenen yeni Devil May Cry oyununu beklerken Bayonetta 3 ile de vakit geçirebiliriz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 11:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2018 20:06
Sabırsızlıkla bekliyorum dmc yi
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×