DoA 5 Ultimate multide değişikliklerle geliyor!

DoA 5 Ultimate multide değişikliklerle geliyor!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 22.08.2013 - 21:34
Dead or Alive gelişiyor, değişiyor
Dead or Alive 5'in heyecanla beklenen yeni Ultimate sürümü multiplayer'da pek çok değişiklik yapmaya hazırlanıyor. Bunlardan kuşkusuz en ilgi çekici olan "Tag Team" modu. Marvel vs. Capcom gibi oyunlardan aşina olduğumuz sistemde 2 vs 2 dövüşler gerçekleşebilecek, bu da demektir ki ekstra bir taktiksel derinlik bizleri bekliyor. Bunun haricinde oyuncuların rankleri olacak ve puan kazandıkça bu ranklerde atlayacağız. Ayrıca "CP" denen karakter puanlarımız da olacak, bu puanlar da o karakter üzerindeki hakimiyetimizi gösterecek.

DoA 5 Ultimate multide değişikliklerle geliyor!
Oyunun tamamınde 231 kostüm olduğu da belirtilenler arasında. Hepsini açabilmek için bir hayli uğraş vermemiz gerekecek! Eğer tüm bunlara ne zaman ulaşırım diyorsanız cevap çok da uzakta değil. DoA 5 Ultimate 3 Eylül'de, yani bir haftadan biraz daha süre sonra PS3, 360 ve PC için piyasada olacak.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 10:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×