Doctor Who ve Black Mirror ortak bölümü gelebilir

Doctor Who ve Black Mirror ortak bölümü gelebilir

Onur Güner
Onur Güner 24.10.2016 - 15:48
Nasıl bir bölüm olur acaba?
Geçtiğimiz günlerde Netflix'in haklarını satın almasıyla uzun aradan sonra tekrar ekranlara geri dönüş yapan Black Mirror, yayınlanan 3. sezonuyla yine büyük ses getirdi. Hatta Netflix'den 4. sezon onayını da kapan dizinin tasarlayıcısı Charlie Brooker, yaptığı bir açıklama ile hem dizinin hem de Doctor Who hayranlarını heyecanlandırdı. Çünkü ünlü yazar Brooker'ın söylediğine göre İngiliz devlet kanalı BBC'nin en uzun soluklu uzay dizisi olma ünvanına sahip olan ve rekorlar kitabına girebilmeyi başabilen tek dizi Doctor Who ile Black Mirror'un ortak bir bölümü yayımlanabilir. Ancak söyleyelim, ortada henüz net bir şey yok.

Doctor Who ve Black Mirror ortak bölümü gelebilir
Ünlü yazar ve yapımcı Charlie Brooker, bir İngiliz gazetesine verdiği röportajda, ''Zamanında BBC'nin gelip Doctor Who bölümü yazmam için bana teklif yaptığı doğrudur. Ancak o zamanlar zamanım yoktu ve teklifi nazik bir dille geri çevirmiştim. Bu durum tabii ki beni de üzmüştü ancak yapacak bir şeyim yoktu. Zaten onlar da bir daha böyle bir teklifle gelmediler. Ama ben Black Mirror ile beraber bir ortak bölüm yazmak isterim ve hatta bundan keyifte alırım.'' açıklamasında bulundu. Şimdi ise gözler BBC'ye çevrilmiş durumda. Ancak kanaldan herhangi bir açıklama gelmedi. Bakalım kanal böyle bir teklifle gelir mi bekleyip göreceğiz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2020 09:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×