Doktor Strange 2 kaç izlendi? Ne kadar hasılat yaptı?

Merlinin Kazanı 9.05.2022 - 21:26
Geçtiğimiz hafta vizyona giren film rekorlarla geldi. Doktor Strange 2, gösterime girdiği ilk hafta sonu Türkiye'de rekor sayıda izleyici ile rekor hasılat elde etti.

Çoklu Evren’in kapılarını aralayarak sınırları her zamankinden daha ileri zorlayan Marvel Studios’tan Doktor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında, vizyona girdiği ilk hafta sonu tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de gişede büyük bir başarı elde etti. 6 Mayıs’ta vizyona giren film, ilk üç günde (Cuma-Cumartesi-Pazar) 616.854 seyirci rakamına ulaşarak 24.120.874 TL hasılat elde etti.  

Böylece ilk üç gün içinde ülkemizde hasılat rakamlarına göre tüm zamanların en iyi açılış yapan filmi oldu.

Doktor Strange 2 kaç izlendi? Ne kadar hasılat yaptı?

Doktor Strange 2: Çoklu Evren Çılgınlığında rekorlarla geldi

Marvel Studios'tan "Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında" filmi ile Marvel Sinematik Evreni, Çoklu Evrenin kapılarını açıyor ve sınırları her zamankinden daha ileri zorluyor. Hem eski hem de yeni mistik yol arkadaşlarının yardımıyla, gizemli yeni bir düşmanla yüzleşmek için Çoklu Evrenin akıllara durgunluk veren ve tehlikeli alternatif gerçekliklerini kat eden Doktor Strange ile bilinmeyene yolculuk başlıyor. Filmin başrollerinde Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Xochitl Gomez, Michael Stühlbarg ve Rachel McAdams yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Sam Raimi, yapımcılığını ise Kevin Feige üstleniyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2024 15:33
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.05.2022 23:17
Çoklu evrene dair okadar az içerik vardı ki. Keşke adını Doctor strange: Wanda'nın yolu koysalarmış.
Kalan Karakter: 300 Gönder
Doktor Strange 2 kaç izlendi? Ne kadar hasılat yaptı?
İlginizi Çekebilir