Dolby Digital Plus

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Dolby Digital Plus
Yıllar ilerledikçe, Dolby Digital sistemi de evrim geçiriyor ve daha gelişmiş bir hal alıyor. Bugünlerde, çeşitli konferanslar ile, yeni sistem Dolby Digital Plus'ın tanıtımına devam ediliyor. Bu yeni sistem, depolama, kayıt ve bant genişliği açısından önemli geliştirmeler içeriyor. Dolby Digital Plus, daha yüksek bit rate'e ve kanal sayısına sahip olabilecek. Maksimum 6 Mbps'lik bir rate'e sahip olacak sistem, 13.1 kanal destekleyebilecek. Dolby Digital'in 10 kat büyüklüğünde bir bant genişliğine sahip olacak Dolby Digital Plus, Internet ya da hava üzerinden de kaliteli bir ses sistemi sunacak. Dolby Digital Plus, HDMI bağlantısına sahip olacak. Dolby Digital Plus'ın, yeni nesil konsollarda kullanılıp kullanılmayacağı hakkında henüz kesin birşey söylenmiyor. Bir de Dolby Digital 5.1 Creator olayı var ki, bu sayede filmlere kendi mix'lerimizi eklemek mümkün olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2022 21:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dolby Digital Plus

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×