1/5

Donanım Otopsisi

Ant Köksal
Ant Köksal 3.06.2010 - 12:31
Bizim testimiz de böle olur.. Maykrosoft ürünlerinin otopsisel incelemesi, buyrun..

Donanım Otopsisi

Resim 1:  Burada, Merlin’in Kazanı ofisinin ilk halini görüyorsunuz. Dikkat ettiyseniz gayet karizmatik. Gerçi Mine’nin ev kadını moduna girip yere serdiği zebra desenli kilimden sonra bi miktar karizma kaybetti ama olsun.. İki bilgisayar da Murat’ın. Aslında ofisteki her şey Murat’ın, biz arada sırada gidip dokunabiliyoruz sadece. Soldaki LCD monitör 1700 dolar. Yaslanmak suretiyle yamulttuğum için kaç para olduğunu gayet net biliyorum. Hatta artık Mine de biliyor (Murat kafasına tavayı yememek için monitörün fiyatının 250 dolar olduğunu söölemişti de). Resimde ayrıca teste katılacak ürünleri de görüyorsunuz. Dikkatli bakın, bu son görüşünüz olacak.

Donanım Otopsisi

Resim 2:  Bu da testte kullanacağımız malzemeler. Gördüğünüz gibi laboratuar koşullarında, sıhhi, hijyenik.. Gerçi törpünün üzerinde hala Berk’in kanı var, tam kurumamış. Bu da testin sıhhatini etkiliyor tabii ama olsun. Üstteki ayakkabı benim. (Hala geri alabilmiş değilim.)

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×