Donkey Kong Country

Donkey Kong Country

Umut Ersaraç
Umut Ersaraç 3.06.2010 - 12:31
İpucu
Sonsuz Sayıda Muz için - Bouncy Bonanza'da kurbağayı bulduktan sonra küçük bir patikadan aşağı doğru ineceksiniz. Daha sonra yukarı zıpladığınızda üç adet muz alacaksınız. Bunu yaptıktan sonra kurbağayı bulduğunuz mağaraya girin ve yeniden aşağı inin. Yukarı zıpladığınızda daha önce topladığınız üç muzun yine aynı yerde olduğunu göreceksiniz. Bunu istediğiniz kadar yaparak muz istediğiniz sayıda muz toplayabilirsiniz.

Havaya Zıplayarak Uçmak için - Bu hile sadece Mine Cart Carnage bölümünde geçerlidir. Bölüm içinde Star Barrel'a vurun ve daha sonra oyunu durdurup Select'e basın ya da ölün. Bölüme yeniden başlayın. Yeniden Star Barrel'a vurun ve patladığını Y ve B tuşlarına simultane bir şekilde basın. Bu sizi havaya kadar zıplatacaktır. Y ve B'ye basarak bölümün sonuna kadar havada gidebilirsiniz.
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×