Don't Starve'ın PS4 sürümünü kutulu olarak satın almayın!

Don't Starve'ın PS4 sürümünü kutulu olarak satın almayın!

Furkan Güler
Furkan Güler 20.04.2018 - 14:51
Oyunun kutulu sürümünde oyun yarım halde çıkıyor.

Son olarak Nintendo Switch için piyasaya sürülen Don't Starve, Don't Starve MEGA PACK adı altında Xbox One ve PlayStation 4 için de çıktı. Ancak oyunun PlayStation 4 sürümünün kutulu versiyonunda büyük bir hata yer alıyor. Üretim kısmında geliştiriciler, oyunun PlayStation 4 sürümüne oyunun DLC'lerini eklemeyi unutmuşlar. İlk parti üretimlerde bu sıkıntının olduğunu belirten geliştiriciler, bu sorunu ikinci parti ve sonrasında düzelteceklerini belirtseler de, oyunu satın alan oyuncular indirilebilir içeriklere erişemeyecek. Kutulu sürüme Don't Starve ve oyunun co - op oynanmasına yarayan Don't Starve Together'ı koyan geliştiriciler, Reign of Giants ve Shipwrecked isimli indirilebilir içerikleri koymamışlar.

Don't Starve'ın PlayStation 4 sürümü hatalı

Geliştiriciler oyunu kutulu bir şekilde alan kişilere kod ile indirilebilir içeriğin verileceğini belirse de, bunu nasıl yapacaklarını belirtmediler. Muhtemelen Klei'nin destek sisteminden oyuncular oyunun kutulu sürümünü aldıklarına dair faturayı gösterip kod elde edebilecekler. Ancak bazı zeki oyuncular bu sayede ücretsiz koda sahip olabilir. Eğer Don't Starve'ı, PlayStation 4 için alma niyetiniz varsa biraz beklemenizi veya dijital olarak almanızı tavsiye ediyoruz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 03:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×