Doom 3 E3'te görücüye çıkıyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Activision ve Id Software firm
Activision ve Id Software firmaları beklenen FPS oyunları Doom 3'ü bu senenin E3 fuarında sergilecekler. Doom 3 hakkındaki bilgileri hatırlatmak gerekirse oyunda çok güçlü bir 3d motor kullanılacak ki bu motor ile real time ışılandırma, gölgeleme, karakter ve yaratık modellemeleri elde edilebilecek. Oyun team olarak genelde karanlık ve ürkütcü bir havaya bürünmüş olacak. Yapımcılar ayrıca oyuncuların Doom 3'ü oynadıktan sonra PC oyunlarına bakış açılarının değişeceğini ve eski Doom oyunlarındaki mükemmel atmosferi yine alacaklarını belirtiyorlar. Bilindiği gibi 1993 yılında Doom ilk çıktığında PC'lerde şimdi FPS olarak bildiğimiz türün atası olarak tarihe geçmişti. 2 senedir yapım aşamasında olan Doom 3 için henüz tam olarak bir çıkış tarihi belirlenmedi...
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 08:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Doom 3 E3'te görücüye çıkıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×