Doom 4, en erken 2012'de

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Doom 4, en erken 2012'de


id Software'ın iki yeni FPS oyunundan biri olan Doom 4, ilk olarak 7 Mayıs 2008'te resmi olarak duyurulmuştu. Firmanın diğer oyunu ise, Rage ve şu an E3 kapsamında yeni videosu ve bilgileri geldi. Her iki oyunun da net çıkış tarihleri bilinmemekle birlikte, Doom 4 için henüz hiç bir görüntü gelmedi. Muhtemelen ağustos ayındaki QuakeCon'da gelecektir, ama peki oyun ne zaman gelecek?

E3'teki bir programda konuşan Tim Willits, Rage'in en erken 2011'de çıkabileceğini söyledi. Rage'in uzun süredir geliştirildiğini ve Doom 4 için hâlâ bir takım eleman ihtiyaçlarının olduğunu göz önüne alırsak, Doom 4'ü en erken 2012'de görebileceğiz. Zaten firma, Rage çıkmadan Doom 4'ü çıkarmayı kesinlikle düşünmüyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 00:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Doom 4, en erken 2012'de

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×