Doom 4 gene mi yok?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 11.08.2010 - 14:55
Listede adını göremedik
id Software'ın geleneksel olarak düzenlediği QuakeCon 2010'a artık sayılı günler kaldı. 12-15 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarda nelere yer verileceği açıklandı. Ödüllü LAN turnuvalarından geçtiğimiz haberde siz söz etmiştik.

Bunların dışında, öncelikle açılış etkinlikleri ve konuşmalar yapılacak. Sırayla id Software, Bethesda, Respawn Entertainment ve Splash Damage'den açıklamalar gelecek. Özellikle Infınıty Ward'dan ayrılan kişiler tarafından kurulan Respawn'ın neler söyleyeceği merak ediliyor.

Özel gösterim oyunu olarak ise Rage seçilmiş. Bu oyunun dışında Fallout, Brink ve Haunted'dan da gösterimler yapılacak. Özellikle eski oyuncuların beklediği Doom 4 ise, ne yazık ki listede görünmüyor.

Geçtiğimiz yıl, Doom 4'ün QuakeCon 2010'da gösterileceğine dair söz verilmişti. Belki de sürpriz yapacaklardır...

Doom 4 gene mi yok?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Doom 4 gene mi yok?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×