Doom 4, harika olacak

Mahmut Saral
Mahmut Saral 11.08.2010 - 16:18
Doom 4, "harika olacak"
Doom 4, harika olacak


id Software'ın en iyi oyunu Rage, ama Doom 4 ondan da iyi olacak. Creative Director Tim Willits, stüdyo politikaları gereği, "geliştirdikleri bir oyunun, öncekinden daha iyi olması gerektiğini" belirtti. Rage'in harika göründüğünü ve kendilerinin en iyi oyunu olacağını dile getiren yapımcı, "bundan önce bizim en iyi oyunumuz Doom 3'tü" dedi. Ek olarak Doom 4 hakkında ise, "harika ve Rage'den daha iyi olmasını umduklarını" belirtti. Şu an Doom 4 için herhangi bir görsel yayımlanmış değil.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Doom 4, harika olacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×